Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Bejvávalo Dobře
Sv. Čecha 36
566 01 Vysoké Mýto
tel: +420 728 951 916
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 2 250 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 879 Kč

24. 09. 2019

Otevření našeho obchůdku

,, Dej Bůh štěstí tomu, kdo pozastavil se na těchto stránkách v dnešním velkém shonu. "

    Vítejte lidičky, vítejte milovníci všeho starého-dobrého. Srdečně Vás zveme na návštěvu našich skromných, ale s láskou psaných stránek. Povídat si tu budeme o časech, který plynul pomaleji, o selském rozumu, který lidé používali častěji a o věcech, které byly vyráběny s láskou, trpělivostí a pílí.   Dovolte nám, abychom se představili a prozradili Vám, co je blog a e-shop Bejvávalo Dobře, kdo za tím stojí a co nás přimělo jej založit.
     Jmenujeme se Jan a Olga Pospíšilovi a rádi bychom Vás přivítali na našich stránkách, na místě, kde můžeme ventilovat všechny naše nápady, myšlenky, názory ... a ve kterém bychom Vám rádi ukázali, že i v dnešní uspěchané době existují lidé, kteří trpělivě a pracně vyrábějí produkty, které nenajdete v žádném obchodním řetězci.
    Věříme, že si prohlížením našich stránek vykouzlíte nejen úsměv na tváři, ale že si uděláte radost sobě nebo svým blízkým  nákupem  něčeho, co potěší.

 

Vaše

Bejvávalo Dobře